• Обновено
Маица со долг ракав за жени

Маица со долг ракав за жени

DEN 1.33
Тековен
Во продавницата

Маичката со долги ракави на Ханес е направена со мека мешавина од памук. Fitе се израдувате во вклопувањето и асортиманот на графички дизајни и бои. Маичка со долги ракави на Ханес, 60% памук / 28% полиестер / 12% рајон . мора да има ситница со долги ракави. Вашиот избор на убави бои по цена на акции . Кошула за полите обезбедува ласкаво вклопување . целата удобност на Ханес со нашата позната јака без обележја . Машинско миење ладно со слични бои. Белење без хлор кога е потребно. Трбајте сув медиум.

Останатите карактеристики

Слични понуди