• Обновено
Пепси ладилник со ретро печатење - галон

Пепси ладилник со ретро печатење - галон

DEN 316.80
Тековен
Во продавницата

Чувајте ја вашата храна и пијалоци ладни додека сте на отворено или во движење со новиот ладилник на отворено Pepsi. Совршено за излети, опашка, кампување, риболов или топол ден на плажа. Pepsi Cooler со ретро печатење - 1 галон.

Останатите карактеристики

Слични понуди