• Обновено
Стабилус лесен надолу за задната врата на задната врата на задната врата

Стабилус лесен надолу за задната врата на задната врата на задната врата

DEN 392.32
Тековен
Во продавницата

Стабилус лесен надолу гас Пролетниот комплет за реновирање на задната врата Инсталира за неколку минути - комплетот за инсталација вклучува алатки инсталирани од двете страни на задната врата, автоматскиот амортизер EZ Down му дозволува на задната врата да се лизне нежно и безбедно. Дополнително држење нема да биде потребно. Друга предност : Системот може да го преиспита секој во рок од неколку минути. Намален ризик од повреда - бавно, контролирано спуштање на задната врата - Карактеристики на амортизација на крајната позиција на абење и придобивки : Патентиран печат : Сопствената технологија е само чистење, спречува погрешно поставување и се справува со температурите во текот на сите сезони цевка : отпорност на корозија на цевките до 264 часа до 264 часа до 264 часа до 264 часа Во комората за спреј со сол Ni-слајд прачка : Пистан шипка отпорен на корозија го продолжува животниот век на производот. Стабилус лесен надолу за задната врата на задната врата на задната врата.

Останатите карактеристики

Слични понуди