• Обновено
Женски Кристални Прстени Сребрени Прстени Од Кристал Женски Прстени Сјајни Прстени

Женски Кристални Прстени Сребрени Прстени Од Кристал Женски Прстени Сјајни Прстени

DEN 543.84
Тековен
Во продавницата

Користење висококвалитетни легирани материјали, заштита на животната средина. Ова ќе биде најдобриот подарок за Денот на Вљубените. Може да се совпадне со костими за време на фестивалите, како што се фустани и вечерна облека за Ноќта на Вештерките и Божиќ, за да се зголеми празничната атмосфера. Популарниот дизајн на моделот, уникатната форма, може да се користи како подарок за семејството и пријателите или како натпревар за облека. Популарниот дизајн на моделот, уникатната форма, може да се користи како подарок за семејството и пријателите или како натпревар за облека.

Останатите карактеристики

Слични понуди