• Обновено
Симпатична Електрична Кукла Дедо Мраз Со Ротирачка Форма На Снегулка Лесна Божиќна Кукла Дедо Мраз Симпатична Електрична Со Ротирачка Форма На Снегулка Лесна Бож?

Симпатична Електрична Кукла Дедо Мраз Со Ротирачка Форма На Снегулка Лесна Божиќна Кукла Дедо Мраз Симпатична Електрична Со

DEN 2.33
Тековен
Во продавницата

Карактеристики : Изработени од висококвалитетен материјал, издржлив.Дедо Мраз симпатична моделирање и снегулка форма светлина додадете божиќ празнични чувства за дома.Погоден за украсување камин,влезната врата и домашните скали.Се користи за украсување на домот,забава, трговски центар и декорација на бар.Најдобар избор за подароци На Божиќ. Забелешка : Вистинската боја може да биде малку поинаква од сликата поради различен монитор и светлосен ефект ве молиме дозволете отстапување од 1-3 см поради рачно мерењетологото на кожниот ремен е случајно.Опис : големина На Производот : 33*15*13сматеријал : пластика + фланел Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив. Дедо Мраз симпатична моделирање и снегулка форма светлина додадете божиќ празнични чувства за дома. Погоден за украсување камин,влезната врата и домашните скали. Се користи за украсување на домот,забава, трговски центар и декорација на бар. Најдобар избор за подароци На Божиќ.

Останатите карактеристики

Слични понуди