• Обновено
Рустикален Стил Божиќ ПРЕДВОДЕНА Виси Фенер Батерија Управувана Божиќ Светилка Дома Градина Декорација

Рустикален Стил Божиќ ПРЕДВОДЕНА Виси Фенер Батерија Управувана Божиќ Светилка Дома Градина Декорација

DEN 0.67
Тековен
Во продавницата

Големина : Пластичност : 7,5 x 7,5 x 20cm / 2,95" x 2,95" x 7,87"Тип На Батерија : 3 x Aaa Батерии(Не Се Вклучени) Повод : Божиќ, Нова Година, Извор На Светлина : Вклучен Е LEDPackage : 1 x Божиќен Фенер (Батеријата Не Е Вклучена) Изработен Од висококвалитетна пластика; Мал, исклучителен, убав, ќе го направи Секој Божиќ полн со радост. Фенерот е дизајниран со Дедо Мраз, Снешко, Ирваси и Божиќни Модели На Новогодишна Елка. Додава атмосфера на фестивалот во вашата соба, одлични подароци за пријателите и децата. Погоден за виси или употреба како самостојна светилка. Одлично за свадби, забави, двор, настани за внатре/на отворено и многу повеќе. ОВОЈ ЛЕД фенер за свеќи е убава декорација што може да се користи за украсување на секој настан. Античкиот фенер за свеќи ќе биде атрактивна декорација за масата, полицата, скалите, патеката, ѕидот, дворот, тремот, базенот итн.

Останатите карактеристики

Слични понуди