• Обновено
Fpqtro Мажи Повик Мода Печатење Пуловер Тркалезна Вратот Спортски Резервоар Блузи Елек

Fpqtro Мажи Повик Мода Печатење Пуловер Тркалезна Вратот Спортски Резервоар Блузи Елек

DEN 2.67
Тековен
Во продавницата

Ноќта На Вештерките;Црн Петок;Денот На Благодарноста;Божиќ;Мажи;Секојдневен; Мода;Печатење;Пуловер;Круг;Вратот;Спорт;Резервоар;Блузи;Елек.65 " Должина : 72cm/28.Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне!Елеганцијата е фокусот на дизајнот, Одличен За Секојдневно, Дел, Бизнис. Круг-Вратот Резервоарот Врвот.Мажи Повик Мода Печатење Пуловер Тркалезна Вратот Спортски Резервоарот Блузи Вестноте : 1. Нега на облека : Не навртувајте, Исушете во воздух, Миење Раце, Не Избелувајте, Пеглање Без Висока Температура, Избегнувајте Прекумерна Изложеност. Поради аголот на снимање и кроењето, може да има мала разлика во положбата на бојата и моделот помеѓу производот и неговата слика. : X-Large US : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 124cm/48.USUKEUBust Shoulder Length XLX-Голем101440124cm/48. Тоа е големината на оваа ставка. Мажи Обични Модни Печатење Пуловер Тркалезни Вратот Спортски Резервоари Елецикарактеристики : изработен е од материјали,доволно издржлив за секојдневно носење.Сезона : Лето/Есенски Пол : Менокација : Надворешен,Секојдневен,Дневен Материјал : должина На Полиестерските Ракави : Тип На Шема Без Ракави : Стил На Печатење : Мода,Секојдневна Облека : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 Парчиња Машки Блузи.

Останатите карактеристики

Слични понуди