• Обновено
Collectionенска колекција на списанија Лорета, лента за глуждот, рамна црна кожа од ФАУ 5. М.

Collectionенска колекција на списанија Лорета, лента за глуждот, рамна црна кожа од ФАУ 5. М.

DEN 575.84
Тековен
Во продавницата

Ако барате совршен стан за сезоната, не гледајте подалеку од збирката stournee loreta lunle Strap Flat. Овој стан во стилот на лопар се одликува со подот, која обезбедува удобност, а густата лента за глуждот со тока нуди прилагодено вклопување. Феации и придобивки од лентата со прилагодлива токалка со инсолефна кожна обложувалница висина на потпетицата : 1-инчен. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : 1/2-инчен. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Бака. Тип на каиш : глужд. Стил на пети : Плоштад. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Faux кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . Обични. Облечи.

Останатите карактеристики

Слични понуди