• Обновено
Торба За Куглање Со Клацкалка, Полирач За Куглање Голем Капацитет Ефикасно Чистење За Дома

Торба За Куглање Со Клацкалка, Полирач За Куглање Голем Капацитет Ефикасно Чистење За Дома

DEN 141.60
Тековен
Во продавницата

Торба За Куглање Со Клацкалка, Полирач За Куглање Со Голем Капацитет Ефикасно Чистење За Домашна Спецификација : Тип На Предмет : Торбичка За Куглање : Полиестер, најлонска тежина : Прибл. 50гр/1.8 Озпроизвод Големина : Прибл. 53х34см/20, 8х13, 3ин Пакет Листа : 1 х Куглање Кеса За Клацкање Издржлив Материјал : Изработена со врвни ултрафини влакна, оваа торба за куглање е мека, удобна и издржлива. Може да се мие во машина без кинење или избледување, обезбедувајќи трајна услуга. Ефикасно Чистење : оваа торба за полирање со куглање ефикасно ги чисти и отстранува маслото и нечистотијата од куглата . Кога ќе се подигне крајот на торбата, куглата може да се нанесуваат на крпата од двете страни, ефикасно чистејќи го обемот на.

Останатите карактеристики

Слични понуди