• Обновено
Дужд Мем Низ Целата Женска Маица-Голема

Дужд Мем Низ Целата Женска Маица-Голема

DEN 0.33
Тековен
Во продавницата

Овој Дизајн На Животински свет е отпечатен на полиестер, вратот на екипажот, маица со кратки ракави. Одликувајќи го кучето мем лице насекаде. Процесот на печатење со сублимација на боја создава мали несовршености кои се единствени за секоја облека. Овој Дизајн На Животински свет е отпечатен на полиестер, вратот на екипажот, маица со кратки ракави. Одликувајќи го кучето мем лице насекаде. Процесот на печатење со сублимација на боја создава мали несовршености кои се единствени за секоја облека.

Останатите карактеристики

Слични понуди