• Обновено
Универзална Еднократна Употреба К-Чаши Кафе Парчиња Филтри Протекување Филтри Производител К-Мини К-Класичен К-Компактен

Универзална Еднократна Употреба К-Чаши Кафе Парчиња Филтри Протекување Филтри Производител К-Мини К-Класичен К-Компактен

DEN 122.08
Тековен
Во продавницата

2, ве Молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Еко-Пријателски : со користење на нашите чаши за повеќекратна употреба к За Кеуриг, помагате да се намали скапиот еколошки отпад предизвикан од пластични мешунки за кафе за еднократна употреба, претходно наполнети и нерециклирани.) Содржина на пакетот : 50*Хартиени Чаши2*К-Чаши1*Бела Лажица Забелешка : 1, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.

Останатите карактеристики

Слични понуди