• Обновено
Мека ме- Нормска машка лента за ленти за лизгање на лекари

Мека ме- Нормска машка лента за ленти за лизгање на лекари

DEN 0.67
Тековен
Во продавницата

Овие машки лекари од Мека се забавни и стилски и имаат малку постепено стапало за дополнителна кожа од премија за удобност со суптилна текстурална завршница . увезени. Италијански стил. Лесно поставено за дополнителна удобност. Повод за употреба : формална и обична.

Останатите карактеристики

Слични понуди