• Обновено
Дете Плетени Девојки Фустан Пуловер Зимски Бебе Деца Капчиња Џемпер Тул Со Девојки Фустан Здолниште Потење Плетени Девојки Џемпер Месец Дуксер дуксер За Две Мајка

Дете Плетени Девојки Фустан Пуловер Зимски Бебе Деца Капчиња Џемпер Тул Со Девојки Фустан Здолниште Потење Плетени Девојки Џемпер

DEN 94.40
Тековен
Во продавницата

ЛУЃЕ : Џемпер Фустани се вклопуваат за 2-7 Години деца девојки. Пакетот вклучува : 1 Парчиња Фустан. СТИЛ : волнен плетен фустан со добра еластичност, долги ракави со манжетни, пуловер За Џемпер За Девојки, убав материјал и плетен многу добро, стилски и удобен. МАТЕРИЈАЛ : Акрилик,Спандекс,, Волнена,. Фарбикот не е тенок и има долг ракав,погоден за пролет aut и зима. Дизајн : Крпеница И Плетен Стил, машина за перење, може да биде малку исчезнат, без деформација. За : забава, натпревар, роденден, носење училиште или друго тоа е пуловер за џемпер, а не фустан, ве молиме табела Со Големина на Хеланки : . Големина : 100 Препорачана Возраст : 2-3 Години Биста : 54см/21.3" Ракав : 36см/14.2" Должина : 51см/20.1"Големина : 110 Препорачана Возраст : 3-4 Години Биста : 56см/22.1" Ракав : 38см/15.0" Должина : 53см/20.9"Големина : 120 Препорачана Возраст : 4-5 Години биста : 58см/22.8" Ракав : 39см/15.4" должина : 55см/21.6"големина : 130 препорачана возраст : 5-6 години биста : 60см/23.6" Ракав : 40см/15.7" должина : 57см/22.4"големина : 140 препорачана возраст : 6-7 години биста : 62см/24.4" Ракав : 41см/16.1" должина : 59см/23.2" Луѓе : џемпер фустани се вклопуваат за 2-7 години деца девојки. СТИЛ : Волнен Плетен Фустан Со Добра Еластичност, Долги Ракави со Манжетни, Пуловер За Џемпер За Девојки, Убав Материјал и Плетен Многу Добро, Стилски и Удобен. Дизајн : Крпеница И Плетен Стил, Машина За Перење, Може Да Биде Малку Исчезнат, Без Деформација. МАТЕРИЈАЛ : Акрилик,Спандекс,, Волнена,. Фарбикот Не Е Тенок и Има Долг Ракав,погоден За Пролет Aut и Зима. Пакетот Вклучува : 1 Парчиња Фустан.

Останатите карактеристики

Слични понуди