• Обновено
Dell Inspiron Дома Бизнис Лаптоп, Intel Iris Xe, Победа Дома S-Режим) Со Мајкрософт Личен Центар

Dell Inspiron Дома Бизнис Лаптоп, Intel Iris Xe, Победа Дома S-Режим) Со Мајкрософт Личен Центар

DEN 15999.84
Тековен
Во продавницата

Мајклелектроник2 продаваат компјутери со прилагодени/надградени конфигурации за подобрување на перформансите на системот. Ако компјутерот има модификации како што е наведено погоре, кутијата на производителот ја отворија нашите високо квалификувани техничари за тестирање, инспекција и инсталирање на надградбите според рекламираните спецификации. Сите компјутери и компоненти се сосема нови.Модел : Dell Форма/Стил : Стандарден Процесор : 11-Ти Генерал Intel Core i5-1135 G7 2.40 GHz Процесор (до 4.2 GHz, 8 MB Кеш, 4-Јадра, 8-Теми, )Меморија : 32 GB DDR4 ТАКА-DIMMGraphics : Intel Iris Xe Интегрирана Графика, Складирање : 128gb PCIe SSD (Солидна Состојба Диск) + Оперативен систем 500gb Hdd (Хард Диск) : Windows 11 Home S-Mode-64display : 15.6 Во Full Hd (1920 X1080) 60 HZ 16 : 9 Ips На Допир Ips Wled Дисплеј ПОВРЗУВАЊЕ : БЕЗЖИЧЕН-Ac 9461, Bluetooth 5.2, Порти/Слотови : , 1 USB 2.0, 1 HDMI, Sd картичка ЧИТАЧ, БР оптички Погон, Слушалки/Микрофон Комбо Џекинпут/Излез : Интегрирана веб камера, ЦРНА, БАТЕРИЈА : 65w Напојување, 3-ќелија 41 whr батерија Други карактеристики, БОЈА : Црна Тежина : 3.6 Lbproduct Димензии (WXLXH) : 1 Година Гаранција На Производителот Од Michaelelectronics2 (Професионално НАДГРАДЕНА Од Michaelelectronics2) МАЈКРОСОФТ 365 Лична 1 Година Претплата За 1 Кориснички Модел : qq2-01024model број : Mc36512-Месечна Претплата Канцеларија апликации 1tb onedrive Intel i5-1135g7 4-Јадрен Процесор. Интел Ирис Xe Графика. 128 GB PCIe NVMe SSD + 500 GB HDD. 32 GB DDR4 RAM МЕМОРИЈА. 15.6 Во Целосна HD (1920x1080) Екран На Допир. Windows 11 Насловна S-Режим 64bit.

Останатите карактеристики

Слични понуди