• Обновено
Беверли Хилс Поло Клуб Момци 4- Училишна униформа Повлечете се на шорцеви од товарот на товарот

Беверли Хилс Поло Клуб Момци 4- Училишна униформа Повлечете се на шорцеви од товарот на товарот

DEN 0.67
Тековен
Во продавницата

Овие Училишни панталони на Бојс Поло Клуб Бој Клуб, ткаени карго -шорцеви, се ажуриран додаток на униформниот асортиман. Овие шорцеви имаат опуштена фиксација, прилагодливо влечење на половината, со манжетна со ребра на долниот дел од полите. Комплиментира која било облека, има многу кул и модерен изглед и совршен за долги училишни денови. Доаѓа во класичен каки и морнарица. Униформите на Беверли Хилс Поло Клуб нудат широк избор на стилови (и за момчиња и за девојчиња) за сите ваши основни училишни потреби. Поло клуб Беверли Хилс; Училишната униформа на момчињата, кратко опуштено опуштено. Издржлива ткаенина. Прилагодлива половината. Товарни џебови. Супер мек. Училишна униформа одобрена, но мода напред. Машина за перење.

Останатите карактеристики

Слични понуди