• Обновено
Микилон Се Занимава Со Женска Мода Секојдневен Летен Џеб Без Ракави Чипка Печатење V-Вратот Фустан Летен Женски Моден Фустан На Каки

Микилон Се Занимава Со Женска Мода Секојдневен Летен Џеб Без Ракави Чипка Печатење V-Вратот Фустан Летен Женски Моден Фустан

DEN 0.67
Тековен
Во продавницата

Плус големина женска облека.94 "Должина : 116см/45.67 "Должина : 124см/48.Што добивате : 1пц Женски Мини Фустан. Големина : XXL Големина. 30 Гаранција За Враќање На Парите : ние ќе ви дадеме целосна наплата за нарачки поставени во рок од 30 дена се додека ја вратите стоката во нашиот магацин.Женски Моден Секојдневен Летен Џеб Без Ракави Чипка Печатење V-Вратот Фустан. Плажа Носат За Жени. Одлики п.37 "Должина : 113см/44. Големина : С Големина.Материјал : Изработен од висококвалитетна ткаенина, лесен мек и удобен. женски фустани секојдневен.

Останатите карактеристики

Слични понуди