• Обновено
Дожд Птица Дожд Птица Секако - Поп Серија Скокачки Прскалки Глава, 15-стапки Радиус На Прскање

Дожд Птица Дожд Птица Секако - Поп Серија Скокачки Прскалки Глава, 15-стапки Радиус На Прскање

DEN 111.52
Тековен
Во продавницата

1 ПАРЧЕ Дожд Птица Дожд Птица Сигурно - Поп Серија Скокачки Прскалки Глава, 15-стапки Спреј Радиусвети : 4 "скокачка висина ; Целосна шема на прскање ; 15' радиус на прскање ; 1/2 "Големина На влезот; сп серија ; отстранлив филтер екран ; Црна пластика ; кутија за Прикажување ; 4" скокачка висина, Целосна шема на прскање, 15' радиус на прскање, отстранлив филтер екран.

Останатите карактеристики

Слични понуди