• Обновено
Ворта Тексас Фармерки [Исплакнете]

Ворта Тексас Фармерки [Исплакнете]

DEN 271.68
Тековен
Во продавницата

Волком Ворта Тексас 15 " (38см) отворање на ногата тенок фит фармерки во плакнење карактеристики Волком V Појас Јамка и Вода Свесни. Исто така, има 5 џебови и офсет јареми, како и редовен пораст. Брендирањето вклучува везено лого На Волком и лепенка Од Вештачка кожа Волком како везено лого на волком. Волком вештачка кожа лепенка. Волком ткаени етикета.

Останатите карактеристики

Слични понуди