• Обновено
Ќебе, Фрли Ќебе Меки Фланелни Ќебиња Кралица Големина, Пријатна Шема Печатење Дома Најважен Топло И Дише Семејство Момче Ќебе За Патување Жени Мажи Подарок

Ќебе, Фрли Ќебе Меки Фланелни Ќебиња Кралица Големина, Пријатна Шема Печатење Дома Најважен Топло И Дише Семејство Момче Ќебе

DEN 415.84
Тековен
Во продавницата

●ЛЕСНА НЕГА : измијте одделно во ладна вода, исушете ја на ниско ниво. Има 4 Големини за Избор : XXS-80*120cm; XS-100*150cm; S-130*150cm; XL-150*200cm. Ние се стремиме да ги поместиме границите на индустријата за да ви ги донесеме најдобрите производи за да можете да го создадете вашиот најпријатен живот.Нашето ќебе станува помеко со секое миење.ЗА ФАБОТ ФАБОТД е повеќе од само домашна стока; ние сме најважни дома. Потрајни и дише од памукот, овие ќебиња се дамки, се намалуваат, бледнеат и отпорни на мирис.Удобност За Секоја Сезонадизајниран да биде совршен за секоја сезона, ова ќебе ја отстранува вишокот топлина на телото за да обезбеди максимална удобност.Лесно Се Грижи За фланелните Ќебиња од 250 гр се перат во машина и лесно се одржуваат.Чувајте пријатно и топло со нашето големо, супер кадифен фланелен Ќебе од 250 гр. ①УДОБНО ЌЕБЕ : пријатно Со ова ќебе за фрлање! Не само што има стилски дизајн, туку е и ултра мек.

Останатите карактеристики

Слични понуди