• Обновено
Sb3051plmt Моето Куче Не Е Расипан Јас Сум Само Добро Обучени Ткаенина Placemat, Разнобојни

Sb3051plmt Моето Куче Не Е Расипан Јас Сум Само Добро Обучени Ткаенина Placemat, Разнобојни

DEN 0.33
Тековен
Во продавницата

Sb3051plmt Моето Куче Не Е Расипан Јас Сум Само Добро Обучени Ткаенина Placemat, Мултиколирана Ткаенина Placemat направени од полиестер ткаенина. Обоени со нашите дизајни и се перат во вашата машина за перење алишта. Не Е потребно Пеглање. Измијте ја ладната вода. Отпорен на дамки. Додадете уметнички дела на вашата трпеза и пофалете ги со нашите салфетки и прибор за јадење. Sb3051plmt Моето Куче Не Е Расипано Јас Сум Само Добро Обучен Ткаенина Placemat, Повеќебоен.

Останатите карактеристики

Слични понуди