• Обновено
Републиканска Кошула Републикански Слон Женски Ракав Бејзбол Дрес КОШУЛА ХХ-Голема црвена бела

Републиканска Кошула Републикански Слон Женски Ракав Бејзбол Дрес КОШУЛА ХХ-Голема црвена бела

DEN 3.33
Тековен
Во продавницата

50/25/25 полиестер/чешлан памук/вискоза, 32 синглови, перење Ткаенина, 1х1 трибленд бебе ребро поставена во јака, Странични рабови, Закривен долен раб, рамна завршница, сатенска етикета. Боја на ракавот и вратот наведени прво, бојата на телото наведена втора. Кошула за слонови - известете го светот за вашата партија по избор облечена во оваа класична републиканска маскота за слонови раглан маичка. Забавен подарок за љубителот на политиката во вашиот живот - подароци за републиканците. 4 јули кошула за жени. Гроздобер ретро изглед : оваа политичка маичка содржи потресен републикански отпечаток од слон. Патриотска кошула за жени и девојки квалитетна графичка облека од четврти јули. Републиканска раглан кошула за неа. 3/4 ракав графички маичка за жени. Печатени во сад. Незаборавна забава новина подарок идеја.

Останатите карактеристики

Слични понуди