• Обновено
Полиестер Поплин Габердин Издржлив Чаршав Бивол Кариран Кариран Црн И Беж

Полиестер Поплин Габердин Издржлив Чаршав Бивол Кариран Кариран Црн И Беж

DEN 266.24
Тековен
Во продавницата

Овој Чаршав е направен со висок Степен 100% Откачи Полиестер. Чаршавот е направен беспрекорен во едно парче, а рабовите се зголемени за чист изглед. Ткаенината со отпорност на дамки и брчки може да издржи различно перење додека го одржува елегантен изглед.Нашата големина се сместат за градина маси, парк маси за банкет маси. Секоја големина достапна во сите бои и нијанси. Боите може да варираат во различни поставки на мониторот. ВЕ МОЛИМЕ ИЗМЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА МАСА ПРЕД ДА ИЗБЕРЕТЕ ГОЛЕМИНА НА ЧАРШАВ! Полиестер Поплин Габердин Издржлив Чаршав Бивол Кариран Кариран Црн и Беж.

Останатите карактеристики

Слични понуди