• Обновено
3xl Рапувањето Е Торта

3xl Рапувањето Е Торта

DEN 239.68
Тековен
Во продавницата

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс Врат На екипажот Белото Рапување е Парче Торта! Кали Дизајн Маица го прави совршен подарок за пријател, член на семејството или за себе. Оваа графичка маичка има Рапување Е Парче Торта! Кали Дизајн отпечатен преку предниот дел на кошулата. Одлична опција за облека за мажи, жени, возрасни и тинејџери. Екипажот Вратот Маица. Краток Ракав. Машина за перење. Бело.

Останатите карактеристики

Слични понуди