• Обновено
Арти-Машки Резервоар За Мажи, До Мажи Големина 3XL-Тато Те Сакам

Арти-Машки Резервоар За Мажи, До Мажи Големина 3XL-Тато Те Сакам

DEN 3.33
Тековен
Во продавницата

Класично вклопување. Врзани дупки за вратот и рацете. Класично Вклопување. можете да го носите овој спортски изглед модерен графички резервоар додека одите во теретана, училиште, тренинг или да го додадете во вашата викенд гардероба за да ја користите секојдневно. Удобно во носењето и прави да чувствувате голема слобода. Добијте го атлетскиот изглед што го посакувате додека останувате кул. Класична тешка ткаенина. Спорт Греј : 90/10 памук/полиестер. Прешрунк дрес плете. Тоа може да биде одличен подарок за некој, мора да го имаат секојдневно основите, И Тато Те Сакам печатењето е толку трендовски да се има. Ние носиме големини ДО 3 XL. Класична тешка ткаенина.

Останатите карактеристики

Слични понуди