• Обновено
Шомпорт Лето Блузи За Жени Лажичка Вратот Краток Ракав Обичните Маици Цветни Печати Трендовски Лабава Опремени Туника Блузи

Шомпорт Лето Блузи За Жени Лажичка Вратот Краток Ракав Обичните Маици Цветни Печати Трендовски Лабава Опремени Туника Блузи

DEN 3.33
Тековен
Во продавницата

Совршен е за деловни канцеларии, секојдневно слободно време, матурски забави, коктел забави и многу повеќе. Кога стоите пред сите целосно облечени, вие сте најсветлата ѕвезда на целиот свет.81 " Должина : 84см/33. Не само што можете да го носите со вашите омилени потпетици и тренери, туку можете да го носите и вашиот најсјаен ѓердан и најблескавата нараквица. *** Ако не сте го нашле вистинскиот долго време, верувајте ми, не грижете се, нашата продавница има се, внатрешно и надворешно, лето и зима, се додека имате потреби, нашата продавница ќе биде базен за желби, секогаш можете да го најдете вашиот омилен! *** Имајте прекрасен ден ! €Материјали : ве Молиме бидете сигурни дека материјалите што се користат во нашата женска облека се со висок квалитет. Нема потреба да се грижите, фустаните во нашата продавница се универзален натпревар и се најдобриот пријател на облеката во вашата гардероба. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 112см/44.

Останатите карактеристики

Слични понуди