• Обновено
Додаток Погонски Ремен Затегнувач Собранието

Додаток Погонски Ремен Затегнувач Собранието

DEN 0.33
Тековен
Во продавницата

Гејтс е глобален лидер во Дизајнот На Системот За Оригинална Опрема (ОЕ). Со целосна линија на затегнувачи на глобално ниво, можете да сметате На Портите за снабдување На Автоматските Затегнувачи на Ремените со врвен квалитет од кои можете да зависите.Гејтс гарантира дека секој затегнувач што го произведуваат е изграден според крути толеранции и спецификации кои гарантираат ое вклопување, форма и функција. Целосна покриеност за Увоз, Домашни и Тешки апликации.Изгледа, одговара и функционира исто како ОЕ.Произведени со користење на истата технологија Како Производител На Оригинална Опрема (ОЕМ) дел уверува фабрички натпревар.Патентираниот систем за амортизација на вибрации ги подобрува затегнувачите, ремените и животниот век на додатоците.Дизајнот на торзиона тркалезна пружина обезбедува постојана напнатост и не дозволува контаминација.Сеопфатната линија вклучува делови за поставување автомобили, комбиња, Теренци И лесни/тешки камиони.Гејтс-Управувано Од Можноста Додаток Погон Појас Затегнувач Собранието.

Останатите карактеристики

Слични понуди