• Обновено
Кокопеанут Зима Ново Слободно Време Фау Крзно Дами Влечки Моден Бенд Нејасни Жени Меки Влечки Спална Соба Рамни Девојки Плишани Чевли

Кокопеанут Зима Ново Слободно Време Фау Крзно Дами Влечки Моден Бенд Нејасни Жени Меки Влечки Спална Соба Рамни Девојки Плишани

DEN 207.84
Тековен
Во продавницата

Тип на чевли : Домашни Памучни Чевлиприменливо Место : Внатрешен Материјал : Висина На Фурхил : Рамно (+1см)Потекло : Копно Кинески : Жеџијангсезона : Тип На Зимска Потпетица : Рамен со тип на стебленца : Влечки Број На Модел : s60907моден Елемент : Име На Одделот За Вештачко Крзно : Материјал За Ѓон За Возрасни : Гума Со Платформи : Ностил : Материјал за Влошка за слободно Време : Тип На Кратка Плишана Шема : Цврсто Вклопување : Одговара На Големината, Земете го вашиот нормален материјал За обликување на големини : Краток Кадифен Гумен Ѓон. Гумен ѓон, Против лизгање. Совети за големина : Проверете ја нашата слика на табелата со големини, обезбедуваме и податоци за внатрешната должина и должината на стапалото за да изберете, можете да ја изберете најдобрата големина без проблем. Удобно и Прекрасно : влечки мек кадифен меки горен дел ви обезбедува пријатна, фенси и елегантна облека.Влошката на овие куќни чевли има цврста мемориска пена со висока густина, која може да ги опушти вашите стапала по долга дневна прошетка. Амортизирање и Издржливо : Гумениот ѓон Против лизгање ви дава сигурен и самиот материјал, исто така, обезбедува заштита на подот од гребнатини. Нелизгачките стапала на ТПР апсорбираат бучава при одење по подот. Покрај издржливоста на амортизацијата, влечките обезбедуваат и соодветна поддршка за глуждовите и стапалата.

Останатите карактеристики

Слични понуди