• Обновено
Женски Фустан Со Долг Ракав Тркалезен Врат Лабаво Копче Должина На Коленото Женски Симпатична Улична Облека Трендовски Удобен Стил На Плажа Слободно Време Лето Ку

Женски Фустан Со Долг Ракав Тркалезен Врат Лабаво Копче Должина На Коленото Женски Симпатична Улична Облека Трендовски Удобен

DEN 2.00
Тековен
Во продавницата

®Прилика : Костум За Секојдневен, Плажа,Датира,Секојдневниот живот,Боемски Стил,Партија,Копчето Надолу Сарафан костум За Летен Одмор Плажа,Повик На Отворено,Свадба,Специјални Прилики, итн.Забелешка : Ве Молиме Проверете Ја Табелата Со Големини На Сликите Пред Да Купите, Ви Благодариме За Разбирањето. Убав фустан за секојдневен, свадба, забава, одмор, улична облека, коктел, секојдневен живот.80" одлична удобност при Носење За Летните Денови : летниот фустан е изработен од прекрасно мека, нежна за кожата.Променете го стилот со ремени,ѓердани,палта и покривки, совпаѓајте со потпетици или сандали за фантастичен изглед. Овој фустан со шема на вратот едноставно и должина на коленото, со едноставен дизајн на половината и корисен за речиси секоја пригода.93" ракав : 61см/24.

Останатите карактеристики

Слични понуди