• Обновено
Флеш Мебел Врен Мобилни 48 W 96 L Бубрег Сива КС Ламинат Активност Табела - Висина Прилагодливи Кратки Нозе

Флеш Мебел Врен Мобилни 48 W 96 L Бубрег Сива КС Ламинат Активност Табела - Висина Прилагодливи Кратки Нозе

DEN 2.00
Тековен
Во продавницата

Оваа Табела За Активност на Бубрезите е задолжителна за центрите за дневен престој, предучилишна и ран детски развој. Подобрете го заедничкото учење со групирање табели заедно. Во него ќе бидат сместени деца до 7-годишна возраст. Се одликува со 48"W x 96 " L висок притисок гребење, дамка и искриват отпорни ламинат врвот со црна работ бенд и 16 мерач тубуларна челик нозе за зголемена стабилност. Горниот дел вклучува заштитен долен лист за поддршка за да се спречи апсорпција и искривување на влага. Атрактивна завршница обложена со црн прав ги штити горните нозе од гребнатини и висина прилагодливите хромирани потколеници ви даваат флексибилност да ја подигнете или спуштите масата со целосни чекори 9" во 1". Тркалцата ви овозможуваат лесно да ја поместите масата наоколу, а потоа да се заклучите на своето место. Совршено за занаетчиско време, време за ужина и време за забава, оваа лесна за чистење маса е вистинската големина за малите деца. Табела За Колаборативна Активност На Бубрезите. Совршена форма за групно учење. Препорачано Ниво На Одделение : Предучилишно - 2 Одделение. Препорачан Капацитет За Седење : 8 Деца. Површина Отпорна На гребење и Дамки. 1.25" Дебел Висок Притисок Сива Ламинат Врвот. Црна Работ Бенд. Големина На Отворање : 30 " В. 16 Мерач Цевчести Челични Нозе. Црн Прав Обложени Горните Нозе и Хром Долните Нозе. Нозете Се Прилагодуваат во Чекори од 1". Заклучување Тркалца. 2 Година Ограничена Гаранција. МЕРЕЊА НА ПРОИЗВОДОТ : Вкупна Големина : 48"W x 96"d x 17,5-25,5" H; Бродови во Повеќе Кутии.

Останатите карактеристики

Слични понуди