• Обновено
Женски Платно Скитник Торба За Рамо Чанта Дами Гроздобер Повеќе Џебови Торба Со Врвна Рачка Торби За Шопинг Работа Училиште Патување Секојдневно-Бело

Женски Платно Скитник Торба За Рамо Чанта Дами Гроздобер Повеќе Џебови Торба Со Врвна Рачка Торби За Шопинг Работа Училиште

DEN 3.00
Тековен
Во продавницата

Висококвалитетен Материјал : Изработен од издржливо и густина платно. Внатрешниот материјал е висококвалитетен и лесен полиестер.Класичен дизајн скитничка торба за жени и девојки, модерен дизајн оди добро со секоја облека во секоја пригода. Ќе се чувствувате удобно да го носите.Надворешен Материјал : Материјал За Платно : Полиестерско Затворање : Димензија На Патент Прибл : оваа торба со горната рачка е доволно голема за чадор, шише со вода, банка за напојување и шминка.Уникатен Дизајн : Модерен дизајн ја прави чантата да биде торба за рамо, чанта, торба, торба за пазарење или торба со горна рачка. Одлично за секојдневни или многу други прилики.Апликација : Оваа гроздобер платнена чанта е совршена за работа, бизнис, запознавање, секојдневно, патување, шопинг, теретана, плажа и school.It е добра торба за вашиот секојдневен живот. Жените Платно Скитник Торба За Рамо Чанта Дами Гроздобер Повеќе Џебови Торба Врвот Рачка Торби За Шопинг Работа Училиште Патување Повик Дневно-Бело.

Останатите карактеристики

Слични понуди