• Обновено
Каролини Богатства BB1260PW Шаховска Табла Пинк Џек Расел Териер Платно Ткаенина Декоративна Перница 14Hx14W

Каролини Богатства BB1260PW Шаховска Табла Пинк Џек Расел Териер Платно Ткаенина Декоративна Перница 14Hx14W

DEN 159.84
Тековен
Во продавницата

Каролини Богатства BB1260 PW1414 Шаховска Табла Розова Џек Расел Териер Платно Ткаенина Декоративна Перница 14 Hx14 W, Шаховска Табла Розова Џек Расел Териер Платно Ткаенина Декоративна Перница BB1260 PW1414. Додадете боја во вашата еднобојна спална соба, дневна соба, мебел за внатрешен двор или надворешен простор за седење со нашите уметнички дела во целосна боја надворешни перници. Секоја перница мери Приближно и се мери Од аголот до спротивниот агол на перницата. 100% Полиестер Ткаенина Платно Перница Измама со полиестер перница форма исполнет со пена. Оваа перница е направена од каролини Богатства нов надворешен материјал и може да се користи внатре или на отворено. Измамата и формата на перницата се вклучени и двете направени во САД. Измамната ткаенина е ткаена за да ја направи отпорна на вода и сепак да биде мека на допир. Машина за перење и многу издржлив. Сите овие перници се направени рачно и може малку да се разликуваат по големина. Отпорна На Вода Целосна Боја Обоена Ткаенина, Вклучува форма на покривка и Перница,Ткаенина Отпорна на Мувла, Отпорна На Дамки Од Полиестер, Отпорна На Бледнее.

Останатите карактеристики

Слични понуди