• Обновено
Мисија Кралица Традиционален Кревет Во Карамела

Мисија Кралица Традиционален Кревет Во Карамела

DEN 0.33
Тековен
Во продавницата

Креветот На Мисијата е повеќе од функционален простор за спиење, тоа?е неверојатно парче декор благодарение на класичниот стил на насловот. Традиционалните летви за мисија се среќаваат со убаво изработено обликување на круната за да направат привлечно место за спиење. Елегантен, но Современ. Еко-пријателски Цврсто Тврдо Дрво со Нетоксичен Финиш. Дизајниран за Трајна Издржливост. Доаѓа со табли за поддршка на темелите, подлога и душек што се продаваат одделно.

Останатите карактеристики

Слични понуди