• Обновено
Игралиште Футуристичка Револуција Во Футуристички Битие Комплет За Градење

Игралиште Футуристичка Револуција Во Футуристички Битие Комплет За Градење

DEN 2.67
Тековен
Во продавницата

Опис : овој градежен сет ги одржува вашите деца ангажирани во активноста на градење на кој било од 4-те модели или создавање сопствен автомобил! Ова ја подобрува нивната имагинација, како и нивната креативност додека се забавуваат тони! Карактеристики : - 4 различни модели Со Рачен Безбеден Материјал за деца (Нетоксичен) - Ја Подобрува и подобрува креативноста - На Децата никогаш нема да Им биде здодевно бидејќи има многу различни модели за играње-Деталната Инструкција го прави конструирањето многу лесно. Содржина на пакетот : 237 Парчиња Препорачана Возраст : 6+ ТОНИ ЗАБАВА. Одлична забава за деца и обично станува нивна омилена играчка, рацете надолу. Гарантирано ќе биде тони забава!. ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА. Оваа играчка е лесна за употреба и е подготвена за играње веднаш надвор од кутијата. ПРИФАТЛИВА. Play World нуди најдобра вредност за најдобра цена, секој пат и оваа играчка ќе го направи вашето дете среќно без да инвестира богатство. НАСМЕЈТЕ ГО ВАШЕТО ДЕТЕ. Сакате да го насмеете вашето дете? Во Игралиштето нашите играчки се создадени имајќи го предвид детето. Затоа, насмејте ги денес со нашите најнови иновации во забавата. Игралиште : БРЕНД НА КОЈ МОЖЕТЕ ДА МУ ВЕРУВАТЕ. Play World прави над 2000 + играчки за деца, вклучувајќи сѐ од s, bmx велосипеди, плишани животни, кадифни играчки, интерактивни животни, кујнски комплети за играчки и секаков вид играчки што може да се замислат. Затоа, купете од бренд на кој можете да му верувате. Купете Игралиште и секоја играчка доаѓа со нашата 100% Забавна Гаранција.

Останатите карактеристики

Слични понуди