• Обновено
Сирена Скала Туш Завеса Океан Тематските Девојки Розова И Сина Завеси Фантазија Позадина Бања Бања Декор Со Куки

Сирена Скала Туш Завеса Океан Тематските Девојки Розова И Сина Завеси Фантазија Позадина Бања Бања Декор Со Куки

DEN 255.84
Тековен
Во продавницата

Опис : . Количина, една туш завеса. Опис на материјалот : Изработен од висококвалитетна водоотпорна полиестерска ткаенина, дише, мека и удобна за носење. Перформанси на производот : водоотпорен, ефикасен против мувла, ефикасно и брзо сушење; отпорност на висока температура, завеса за туширање со топла вода високата температура не се деформира, не се чувствува добро; нетранспарентно за заштита на приватноста, допир задебелена невидлива приватност; дизајн на метална шипка, така што куките за завеси за туширање се повлекуваат по своја волја за да се продолжи работниот век на завесата за туширање. Фино шиење, извонредно и убаво, со пондерирана оловна линија, ветроупорна и температура на заклучување. Структура на додатоци : може да се користи самостојно како едноставна завеса за туширање со низок профил, опремена со куки, лесна за инсталирање, без напор. Применливи сценарија : оваа завеса за туширање е изработена од водоотпорен 100% полиестер. прекрасните бои НА DIY можат да одговараат и да се вклопат со вашиот постоечки декор. Можете да го подарите како подарок на другите на семејни собири, празници и родендени. Тој е издржлив и ќе трае со години. Инструкции за перење : машина за перење : нослива и издржлива, ви заштедува енергија, удобна, без избледување по миењето. Внимание : . Машинско перење со ладна вода. Ве молиме, не избелувајте и не вртете го сонцето. Поради разликите помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Поради рачно мерење, ве молиме дозволете грешка од 1-2 см. Инструкции за печатење : еднострано печатење. Материјал : Полиестер. Функција : Отпорен На Вода.

Останатите карактеристики

Слични понуди