• Обновено
Двојни Обетки Пар Декорација Фау Бисер Шармантни Жени Парична Казна Елеганција Обрач Обетки

Двојни Обетки Пар Декорација Фау Бисер Шармантни Жени Парична Казна Елеганција Обрач Обетки

DEN 175.84
Тековен
Во продавницата

Опис : Изработени Со фина изработка и прецизно полирање и гравирање, обетките со обрач имаат светол и долготраен сјај и се многу удобни за носење.Уникатниот, стилски и привлечен дизајн на оваа обетка со неправилна форма, вештачки бисер прави да изгледате елегантно и charming.It изработен е од висококвалитетна легура и вештачки бисер материјал.Должината на овој производ е 1,5 см, а ширината е 0,8 см. Таа е погодна за дневна, работа, забава, патување, церемонија, свадба, фестивал и така натаму.Име на ставка : Обеткиматеријал : Легура, Вештачки Бисеркарактеристики : Антиоксидација, Деликатна Изработка, Исклучителни Детали : Л : 1,5 см на 0,59, В : 0,8 см на 0,31(Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 Пар Обетки таа е погодна за дневна, работа, забава, патување, церемонија, свадба, фестивал и така натаму. Изработени со фина изработка и прецизно полирање и гравирање, обетките со обрач имаат светол и долготраен сјај и се многу удобни за носење. Прекрасно изработени и прецизно полирани и врежани, обетките со обрач поседуваат брилијантен и траен сјај и можат да се носат многу удобно. Благодарение на фината изработка и прецизното полирање и гравирање, обетките со обрач носат сјаен и постојан сјај и нудат голема удобност за носење. Тоа се обетки со обрач со фина изработка и прецизно полирање и гравирање, кои имаат прекрасен светол и постојан сјај и се вклопуваат многу удобно.

Останатите карактеристики

Слични понуди