• Обновено
Вапорето Паметен Џогер, Побрз И Поефикасен - со јачина на чистење на пареа под висок притисок и практичност на џогер за пареа

Вапорето Паметен Џогер, Побрз И Поефикасен - со јачина на чистење на пареа под висок притисок и практичност на џогер за пареа

DEN 0.33
Тековен
Во продавницата

- _- Побрзо и Поефикасно - со јачина на чистење на пареа под висок притисок и практичност на џогер за пареа. Иновативна-новата полигонална четка ЗА ПАРЕА има широка површина за испорака на пареа за да гарантира побрзо и поефикасно чистење. Чистење Без хемикалии - Природно и без детергенти одлично е за подови, теписи, бањи, кујни, спални соби, дневни соби, плочки, инјекциска смеса, огледала и прозорци, рингли и горилници, радијатори и ролетни, ормани и врати, облека и завеси - може да се користи за чистење на се!. Максимална Хигиена-Неутрализирајте грини од прашина, бактерии, бактерии, вируси и алергени - особено е индицирано ако имате бебиња, миленичиња или ранливи луѓе во куќата (имунокомпромитирани, постари лица, итн..). Забележете дека кога почнувате да испуштате пареа откако ќе ја вклучите машината или чекате некое време помеѓу апликациите, може да видите како излегува вода од единицата бидејќи тоа е поврзано со кондензацијата предизвикана од топлата пареа што минува низ ладните црева. Не заборавајте постојано да го притискате копчето за ослободување на пареа 30/40 секунди додека не видите дека пареата излегува од машината.

Останатите карактеристики

Слични понуди