• Обновено
Кристално Стакло Мушка Завеса Луксузна Дневна Соба Спална Соба Прозорец Врата Свадба Декор

Кристално Стакло Мушка Завеса Луксузна Дневна Соба Спална Соба Прозорец Врата Свадба Декор

DEN 447.84
Тековен
Во продавницата

Кристално Стаклено Зрно Завеса Луксузна Дневна Соба Спална Соба Прозорец Врата Свадба Декор Опис 100% сосема нов и Висококвалитетен Материјал : Должина на кристално стакло : 1м Боја : како што покажува сликата овие производи Имаат многу стил рурални, Јапонија и Јужна Кореја, Европски стил, модерен, шик, минимален, Медитеранот, симпатична, цртан филм, и личност, итн., може да притиснете блиску за да декорирате стил и преференции за да изберете соодветен стил. Дизајн на пеперутка, кристална топка и приврзок, се користи за седечката соба украсете ја вратата слепите Белешкикако различни компјутери ги прикажуваат боите поинаку, бојата на вистинската ставка може малку да варира од горенаведените слики. ве молиме дозволете 1-3 СМ се разликува поради рачно мерење. Ви благодариме за разбирањето. Пакетот вклучува : 1 парчиња*стаклена кристална завеса(не содржи приврзоци) 100% сосема нов и квалитетен.

Останатите карактеристики

Слични понуди