• Обновено
njshnmn Жените V Вратот Долги Ракави Кошули V Вратот Еднобојна Лабава Маица Блузи

njshnmn Жените V Вратот Долги Ракави Кошули V Вратот Еднобојна Лабава Маица Блузи

DEN 383.84
Тековен
Во продавницата

Женската Маица Со долги ракави ве тера лесно да се заљубите. Таквата мека ткаенина е како допирање на образот на бебето. Секси длабок дизајн на вратот, разубавете ја фигурата и направете да изгледате попривлечно. Уникатниот заоблен раб изложува повеќе нозе од двете страни за да ги издолжи линиите на нозете и да ги истакне шармантните облини на телото. Лабави и секојдневни врвови, повеќето фигури се ласкави. Изберете ги овие женски памучни маици и нема да погрешите. Женските кошули се направени од 80% Полиестер и 20% Спандекс, многу еластична, мека ткаенина и пријатно чувство на допир. Класичната маица, едноставна и обична, ви овозможува да дојдете со различен изглед од удобен до шик и стилски. Основните маици со должина на туника, закривен раб, ласкави на секој тип на тело, лесни за спарување со какви било панталони. Оваа секојдневна маица со долги ракави со секси v деколте, лабаво вклопување, цврста боја, совршена за сите сезони. ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ-Материјали : оваа кошула е изработена од висококвалитетен материјал кој содржи 80% Полиестер, 20% спандекс. Нега на кошули : машина за перење во нежна, препорачајте миење раце во ладна вода, исушете ја линијата, не блендирајте, ниско железо доколку е потребно.

Останатите карактеристики

Слични понуди