• Обновено
Достави Моето Место Ленти фудбал 6'7x9'2 Игра Област Килим За Деца Игротека, Бања И Градинка Училница, Ленти Правоаголник, Зелена

Достави Моето Место Ленти фудбал 6'7x9'2 Игра Област Килим За Деца Игротека, Бања И Градинка Училница, Ленти Правоаголник, Зелена

DEN 1663.84
Тековен
Во продавницата

Современ Дизајн : Со живописна слика на фудбалско игралиште со пруги со бели ознаки заедно со фудбал во центарот, децата играат теписи во областа кои сигурно ќе станат фокусна точка во вашите затворени простори. Лесно Одржување : овој тепих на фудбалско игралиште може да се пофали со висока отпорност на дамки, може да се исчисти со благо средство за чистење и ладна вода. Гумената подлога што не се лизга го спречува нејзиното лизгање, што го прави погоден за области кои добиваат тешки стапала. долго со висина на купот од 7мм. Лесно Одржување : овој тепих на фудбалско игралиште може да се пофали со висока отпорност на дамки, може да се исчисти со благо средство за чистење и ладна вода. широк и 9. Тоа е одличен додаток на детскиот простор за играње, училниците во градинките и просторите со спортска тематика. широк и 9. Спецификации на производот : машинскиот килим е достапен Во Зелена Нијанса. Современиот килим може лесно да се тркала и да се остави настрана кога ви треба простор за други работи. Современиот килим може лесно да се тркала и да се остави настрана кога ви треба простор за други работи. Килим За Подот : со уредна и минималистичка minimетика, овој правоаголен тепих нуди визуелно карактеристичен допир на поставките за вашиот декор.Килим за подот : со уредна и минималистичка minimетика, овој правоаголен тепих нуди визуелно карактеристичен допир на поставките за вашиот декор. Гумената подлога што не се лизга го спречува нејзиното лизгање, што го прави погоден за области кои добиваат тешки стапала. Тоа е одличен додаток на детскиот простор за играње, училниците во градинките и просторите со спортска тематика. Современ Дизајн : Со живописна слика на фудбалско игралиште со пруги со бели ознаки заедно со фудбал во центарот, децата играат теписи во областа кои сигурно ќе станат фокусна точка во вашите затворени простори.

Останатите карактеристики

Слични понуди