• Обновено
Зувимк Долна Облека За Жени, Жени Долна Облека Сатен Чипка Хемиза Ноќница Целосна Лизга Облека За Спиење Розова, И

Зувимк Долна Облека За Жени, Жени Долна Облека Сатен Чипка Хемиза Ноќница Целосна Лизга Облека За Спиење Розова, И

DEN 303.84
Тековен
Во продавницата

Ноќница За Жени Долна Облека Сатенска Чипка Хемиза Долна Облека Секси Ноќни Целосни Лизгалки Фустан Од Чипка Фустан Фустани Должина На Коленотродот : Жени. Материјал : Сатен. Деколте : У Вратот. Ракав : Без Ракави. Ремени за рамо : Да. Должина : Мини. Содржина на пакетот : 1x Nightie Q Материјал}Удобна И Мека Ткаенина, Која Ве Прегрнува на Сите Вистински Места! Совршена Мешавина На Удобно И Секси! Добро Е Да Спиеш. Дише И Лесен. €Карактеристики€Мазна Сатенска И Чипка Ткаенина. Лесна, Мека И Квалитетна Ткаенина Што Дише. ®Појавување На Свилен Сатенски Долна Облека Ноќна Облека Халтер Хемиза Ноќница, Можете Да Ја Носите Како Ноќен Фустан Или Ноќен Фустан Со Наметка. ● Подарок ● 100% И Добро Изработен.Овој Женски Секси Фустан Може Да Биде Подарок За Вљубените, Роденден Или Други Годишнини.

Останатите карактеристики

Слични понуди