• Обновено
Килими со голема Површина за Дневна Соба 31, 5х63 Нелизгачки Нордиски Стил Ултра Мека Апстрактна Геометрија Мат Внатрешни Теписи Што Се Перат Тепих Модерен Декор Под?

Килими со голема Површина за Дневна Соба 31, 5х63 Нелизгачки Нордиски Стил Ултра Мека Апстрактна Геометрија Мат Внатрешни Теписи

DEN 879.84
Тековен
Во продавницата

ИЗДРЖЛИВА И ГУМЕНА ПОДЛОГА : цврсто ткаената конструкција на тепихот во дневната соба ги прави до пролевање, а цврстата полипропиленска подлога додава стабилност за долготраен стил и убавина, идеален за долготрајна употреба во области со голем сообраќај .Тепихот Во Дневната Соба Е Геометриски Добар За Употреба Во Домаќинството, Спалната Соба Е Покриена Со Подни Душеци, А Тепихот Покрај Креветот Се Користи Како Подна Подлога. ЛЕСЕН ЗА НЕГА : Тепихот што Се Пере обезбедува лесно длабоко чистење за вашиот живот, а квалитетниот полиестер со издржлив ткаат ќе ја задржи својата боја форма и големина при секое перење. Потребна ви е правосмукалка за да ја апсорбира прашината на килимот.

Останатите карактеристики

Слични понуди