• Обновено
Елка Приврзок Смола Дедо Мраз Шапка Приврзоци Благослов Украс За Домашна Декорација

Елка Приврзок Смола Дедо Мраз Шапка Приврзоци Благослов Украс За Домашна Декорација

DEN 3.33
Тековен
Во продавницата

Оставете Ја Вашата Новогодишна елка да блесне : со персонализирани новогодишни или Божиќни украси, оставете го овој украс да ви помогне да ја прославите вашата празнична традиција на забавен начин.Куршум поени : 1. Оставете Ја Вашата Новогодишна елка да блесне : со персонализирани новогодишни или Божиќни украси, оставете го овој украс да ви помогне да ја прославите вашата празнична традиција на забавен начин. Сигурен материјал : овие украси На Дедо Мраз се направени од смола, силни и издржливи, површината е насликана безбедна, а изработката е одлична, така што можете да ја користите со доверба и да ви донесе многу забава.Описи : Големина : 10*10см материјал : Смола : вклучен е 60гпакет : Приврзок*1 1. Прекрасно украсени : Овие украси се дизајнирани како дедо Мраз, класични и елегантни, секоја е украсена со светли бои, симпатична и привлечна, создавајќи празнична атмосфера за вас.

Останатите карактеристики

Слични понуди