• Обновено
Женски Ленени Панталони Секојдневен Лабав Висок Струк Врвка Широка Нога Панталони Бохо Палацо Сини XL

Женски Ленени Панталони Секојдневен Лабав Висок Струк Врвка Широка Нога Панталони Бохо Палацо Сини XL

DEN 319.84
Тековен
Во продавницата

Чувајте го удобно во текот на целиот ден.Ние се придржуваме до принципот на мал профит и брз промет за да им обезбедиме на клиентите повеќе повластени производи. Жени Обични Летни Панталони. Обично времето на транспорт е 7-12 дена (освен викенди), но во деновите на btimte или празници до одредено одложување на логистиката. Стил : Секојдневен,Моден. ✿По е-пошта : доколку имате какви било прашања, слободно контактирајте не. Должина : Редовно/Лабаво/Витко вклопување. Работни Панталони со висок Струк За Жени Деловни Секојдневни Панталони За Облекување Во Канцеларија Панталони Со Џебови 2023 Женски Панталони За Потење Капри Женски, Женски Џогери За Капри Женски Панталони За Суи Еластични Џогери Со Висок Струк Со Џебови Панталони За Џогирање Со Јога Жени Летни Памучни Панталони Со Висок Струк Палацо Панталони Со Широка Нога Долги Панталони Со Панталони Со Џебни Жени Летни Памучни Ленени Палацо Панталони Со Висок Струк Плажа Панталони Долго ѕвонче Дното Дневна Панталони Женски Пролет и лето памук И Лен Лабава Тенок Висок Половината Широк Нога Панталони. ✿Информации за производот : . И миењето раце и машинското перење е Во РЕД Материјал : висококвалитетна ткаенина, мека, дише и доволно издржлива за секојдневно носење. Материјал : Памук, Полиестер.Ставка изработена од висококвалитетни материјали, се чувствува мека и не и штети на вашата кожа . Простете ни ако имате непријатности.

Останатите карактеристики

Слични понуди