• Обновено
Букер Лето Женски Краток Ракав Печатени Екипажот Вратот Краток Ракав Полите Пресече Маица Копче Декорација Тенок Кошула Врвот

Букер Лето Женски Краток Ракав Печатени Екипажот Вратот Краток Ракав Полите Пресече Маица Копче Декорација Тенок Кошула Врвот

DEN 264.96
Тековен
Во продавницата

Рачно перење и перење Во Машина, Суво Чистење. Пол : Жени. Јака : вратот на екипажот. Обрасци : Печатени. Пакетот вклучува : 1pc топ големина на табелата : . Големина : S Биста : 95cm/37.40" Рамо : 39cm/15.35" Ракав : 21cm/8.27" Должина : 63cm/24.80"Големина : M Биста : 100cm/39.37" Рамо : 40cm/15.75" Ракав : 22cm/8.66" Должина : 64cm/25.20"Големина : L Биста : 105см/41.34" рамо : 41см/16.14" ракав : 23см/9.06" должина : 65см/25.59"големина : xl Биста : 110см/43.31" рамо : 42см/16.54" ракав : 24см/9.45" должина : 66см/25.98"големина : ххл Биста : 115см/45.28" рамо : 43см/16.93" ракав : 25см/9.84" должина : 67см/26.38" блуза за жени врвови со долги ракави, Секојдневни, Спортски, паѓаат и изгледаат одлично со фармерки или хеланки, Погодни за сите прилики,секојдневни секојдневни,работни,Патувања Итн. Мека Ткаенина, Висока Еластичност, Лесна И Дише, Тенка И Елегантна. Внимание, Ве Молам !!! Бидејќи Занаетот За Сечење, Позицијата На Моделот На Облека ќе Биде Случајна !!!. Врвот На Вратот На Екипажот Има Странични Поделби На Половината, Пространа И Модерна Клип Погодна За Повеќето Дами. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!).

Останатите карактеристики

Слични понуди