• Обновено
Шрек Огре & Магаре Екипажот Вратот Долг Ракав Црна Маичка За Возрасни-Мали

Шрек Огре & Магаре Екипажот Вратот Долг Ракав Црна Маичка За Возрасни-Мали

DEN 351.84
Тековен
Во продавницата

Изработена со висококвалитетни материјали, оваа кошула ја комбинира мекоста на памукот со издржливоста на полиестерот. Без разлика дали за обични излети или пријатни ноќи, долгите ракави обезбедуваат удобност и ја прикажуваат вашата љубов кон Шрек и пријателите.

Останатите карактеристики

Слични понуди