• Обновено
Хоменесгеника Женски Фустани Плус Големина Женски Фустан Со Кружен Врат Ракав од Рамо Средновековни Гроздобер Фустани Со Наметка Од Корсет

Хоменесгеника Женски Фустани Плус Големина Женски Фустан Со Кружен Врат Ракав од Рамо Средновековни Гроздобер Фустани Со Наметка

DEN 127.84
Тековен
Во продавницата

Женски Фустан Со Кружен Врат Ракав од Рамо Средновековни Гроздобер Фустани Со Корсет Крпеница Наметка Со Топка Карактеристики : Овој Средновековен Ирски Фустан Со костими со 2 широки возбудувања, еластично Деколте и ракави волшебничка.Карактеристики : Долг Ракав, Печатење, Дневен, Моден Стил.Предна врвка, врски за рамо и врвки за грб. Ирски во текот костими се облекуваат со прекрасна трим.Ткаенината е лесна и удобна, погодна за секојдневно и на отворено.Ве молиме изберете ја вашата големина.Сезона : Сите Сезонски Пол : Женска Материја : 95%Полиестер, 5%Спандексокација : Секојдневен Стил : Обична Должина : Редовна Вклопување : одговара на големината Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 Еез жени облечи големина : ХХХЛ Големина. : 3 X-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 121cm/47.64 "Ракав : 29cm/11.42" Половината : 72-101cm/28.35-39.76 "Должина : 127cm/50.00" . Големина : XXXXL Големина. : 4 X-Големи САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Биста : 126cm/49.61 "Ракав : 29cm/11.42" Половината : 74-106cm/29.13-41.73 "Должина : 128cm/50.39" . Големина : ХХХХХХЛ Големина. : 5 X-Големи САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 Биста : 128cm/50.39" ракав : 30cm/11.81 "Половината : 76-111cm/29.92-43.70" Должина : 129cm/50.79 " Материјал : 95% Полиестер,5% Спандекс. Машинско Перење, Миење Раце или Хемиско Чистење. Женски Фустани Долг Ракав. Женски Фустани Дозвола. Женски Фустани Плус Големина. Забелешка : препораката За водич за големина На Волварт не е точна, ве молиме изберете ја големината што ви одговара според табелата со големини во описот. Доколку имате било какви прашања, ве молиме контактирајте не за да ги решите за вас.

Останатите карактеристики

Слични понуди