• Обновено
- Даб-С Капри Правоаголна трпезариска маса 36 x60 со цврст дрвен врв Во Финиш На Капучино

- Даб-С Капри Правоаголна трпезариска маса 36 x60 со цврст дрвен врв Во Финиш На Капучино

DEN 4479.84
Тековен
Во продавницата

ИСТОК ЗАПАД МЕБЕЛ-МАЧКА-ДАБ - С-КАПРИ ПРАВОАГОЛНА ТРПЕЗАРИСКА МАСА. Трпезариската маса обезбедува посебен, елегантен добро прилагоден на секој вид стил на украсување на домот. Свежите и чисти линии доминираат во најсовремениот дизајн на правоаголната маса на оваа вредна кујнска маса. За да ја подобрите тркалезната закосена маса на кујнската маса, удобноста ви нуди сјај и сенки на пиедесталот на малата кујнска маса со различни контури и гребени за антички комплет трпезариска маса. Оваа мала кујнска маса ви обезбедува суптилни и чисто изработени трпезариски столови направени од финишот што одговара на цврсто дрво. ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : трпезариската маса е изработена од гумено дрво за издржливост и извонредна стабилност. Оваа Трпезариска Маса обезбедува висококвалитетна структура со четири прави нозе со цел да се обезбеди максимална погодност. Заврши Ширина 36; Висина 30. Тежина Капацитет : 300 фунти.

Останатите карактеристики

Слични понуди