• Обновено
Машина за Домашни Слушалки Држач За Слушалки За Игри Закачалка За Слушалки Прилагодлив Држач За Стегање Држач За Торба, Сива

Машина за Домашни Слушалки Држач За Слушалки За Игри Закачалка За Слушалки Прилагодлив Држач За Стегање Држач За Торба, Сива

DEN 238.24
Тековен
Во продавницата

Опис : куката за слушалки е дизајнирана со мека подлога од вештачка кожа и нема да ја оштети површината на масата.Закачалката за слушалки со клип може да се користи за закачување слушалки, чанти, нараквици, часовници итн.Ширината на клипот за кука за торба за биро е прилагодлива, што може да биде погодно за работни клупи со различна дебелина.Крајот на држачот прифаќа заоблен дизајн, така што предметите на држачот нема лесно да паднат.Штандот за слушалки ЗА игри НА КОМПЈУТЕР е изработен од цврст метал, а површината е обложена за да се спротивстави на деформација, издржливост и корозија.Спецификација : Боја : црна, сива.Материјал : Метал + Вештачка Кожа.Големина : Должина 12см, ширина 12см, висина 2,5 см.Забелешка : може да има малку нарушувања на бојата поради различните резолуции на компјутерот.Може да има мали грешки поради различното мерење на рацете.Вклучен пакет : 1 х држач За кука За Слушалки. Закачалката за слушалки со клип може да собере многу работи, како што се слушалки, торба, нараквици, часовници и така натаму. Клипот за кука за торба за биро има заоблен дизајн на крајот, така што слушалките на штандот нема лесно да паднат. Држачот за кука за слушалки има мек дизајн на материјал од вештачка кожа, што нема да ја повреди површината на бирото. Прилагодлив стегач за кука за биро е изработен од цврст метал, површината е обложена, која е отпорна на деформација и отпорна на корозија. Ширината на стегачот е прилагодлива и може да биде погодна за работни клупи со различна дебелина.

Останатите карактеристики

Слични понуди