• Обновено
Термовеб Топлинска Врска Не-Шие Топливо Руно 20 X36 - Мултипак Од 4

Термовеб Топлинска Врска Не-Шие Топливо Руно 20 X36 - Мултипак Од 4

DEN 223.84
Тековен
Во продавницата

Поврзувањето со топлинска Врска е одлично за ватирање, домашен декор и занаетчиски проекти. Додава јасни детали на лесни, средни и тешки ткаенини. Користете во јаки, облоги, џебови и детални области. Нема закачување, копање или менување. Осигурувачи во секунди. Машинско перење и хемиско чистење. Овој мултипак содржи четири парчиња топливо руно без шиење од 20х36 инчи. Мултипакет од 04.

Останатите карактеристики

Слични понуди