• Обновено
Вода Играчка, Играчка, Квалитетен Пластичен Материјал, Е Изработка, За Играчка Игра Пливање Играчка Играчка Фрлање Игра

Вода Играчка, Играчка, Квалитетен Пластичен Материјал, Е Изработка, За Играчка Игра Пливање Играчка Играчка Фрлање Игра

DEN 223.84
Тековен
Во продавницата

Играчка за вода, Играчка, Квалитетен Пластичен Материјал, е Изработка, За Играчка Игра За Пливање Играчки За Фрлање Играчки Спецификација : Карактеристики : овој производ е комплет играчки, кој е изработен од квалитетен пластичен материјал. Тој е безбеден, нетоксичен, издржлив и стабилен. Модерен, има деликатен дизајн и изработка. Преносливата големина, лесна за носење, има светли убави бои, може да стои на дното на базенот. Може да развие подводни вештини и самодоверба, може да им помогне на децата да научат да пливаат. Спецификација : Материјал : Пластична Боја : Како што Е прикажана Сликата Големина : Прибл. 13 х 3,5 х 2,5 см/5,12 х 1,38 х 0,98 Во Тежина : Прибл. 155гр Пакет Листа : 4 х Забелешка : бојата што одговара на бројот има мала разлика во бојата и бидете сигурни дека нема да ви пречи пред да нарачате. Овој производ е комплет играчки, кој е изработен од квалитетен пластичен материјал. Тој е безбеден, нетоксичен, издржлив и стабилен. Модерен, има деликатен дизајн и изработка. Преносливата големина, лесна за носење, има светли убави бои, може да стои на дното на базенот. Може да развие подводни вештини и самодоверба, може да им помогне на децата да научат да пливаат.

Останатите карактеристики

Слични понуди